جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Go Beyond Your Wildest Dreams

دپارتمان اسپانیایی

ین دپارتمان در سال 1399 شکل گرفت. و تا کنون بیش از 50 فارغ‌التحصیل داشته است. و نتایج درخشانی را ارائه داشته است.

برای همه عزیزانی که قصد مهاجرت و پیشرفت شغلی دارند، یک فرصت استثنایی است که در مدت 2 سال می توانید این زبان را به صورت تمام و کمال آموزش ببینید.

El departamento del Español

دوره های دپارتمان اسپانیایی

A2 مختص عزیزانی که می‌خواهند در حدود ۶ ماه به سطح A2 متوسط برسند. B1,B2 مختص عزیزانی که می‌خواهند به سطح Advanced برسند. C1 مختص عزیزانی که می‌خواهند به سطح بسیار پیشرفته و آماده سازی برای آزمون بین المللی DELE برسند‌.

ورکشاپ های رایگان

تاکنون تعدادی لایو رایگان و جلسات مختلف آموزشی و مشاوره ای در فضای مجازی برگزار شده است.

نحوه ی برگزاری دوره ها

دوره ها به صورت گروهی و خصوصی و گاهی نیمه خصوصی و در عین حال حضوری و آنلاین برگزار می شوند. دوره های گروهی ۳ روز در هفته ما فقط آنلاین می باشند. و مابقی دوره ها قابلیت برگزاری حضوری را دارا هستند. کلاس های تکروز در هفته عمدتا در روز های جمعه برگزار می‌شوند.

منابع اختصاصی

در کنار کتاب آموزشی از منابع تکمیلی دیگر همچو ویدئو های آموزشی، کتاب داستان، موزیک، اصطلاحات و ضرب‌المثل در اختیار عزیزانی که جزئی از خانواده ی بزرگ زبان سرا می‌شوند، قرار می گیرد.

مشاوره و برنامه ریزی

در این بخش از زبان آموزان در پایان هر سطح A1/A2/B1,... مصاحبه و پرسش به عمل می‌آید که از سطح ایشان اطلاع حاصل شود. و همینطور قبل از حضور عزیزان در دپارتمان مشاوره ی رایگان به آنها تعلق می‌گیرد.

دوره های جانبی دپارتمان

GraVoHabla این دوره متخص عزیزانی است که می‌خواهند در طول یک دوره ی کوتاه یادگیری دستور زبان، صحبت کردن را تجربه کنند. La casa de papel این دوره مختص عزیزانی است که علاقمند به دیدن فیلم های اسپانیایی زبان هستند. در این دوره ها دقایقی از فیلم و اصطلاحات کابردی آن به نمایش گذاشته می شوند.

El departamento del Español

یکی از افتخارات در این دپارتمان این است که از تیم حرفه ای اساتیدی استفاده میکند، که در همین دپارتمان تحصیل کرده اند و به بهترین و پیشرفته ترین سطح علمی بین‌المللی یعنی C1 رسیده اند. و در پایان نظارت و مدیریت و پیشتیبانی همه جانبه  و ۲۴ ساعته ما از فراگیران درخور توجه می باشد.