جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Go Beyond Your Wildest Dreams

دپارتمان زبان چینی

این دیپارتمان در سال 1399 تشکیل شده و تا کنون بیش از 50 فارغ التحصیل داشته. که تعداد زیادی از فارغ التحصیلان در زمینه آموزش، و ترجمه شاغل هستند. زبان چینی مناسب همه عزیزانی هست که بدنبال یادگیری زبان با بازار خوب و همچنین بدنبال بورسیه کشور هستند.

 

中文系

ورود زبان آموزان به بازار کار تدریس و ترجمه و تجارت در زمان کوتاه. قبولی دانشگاه های معتبر کشور بعد از گذراندن دوره ها از مهمترین افتخارات دیپارتمان زبان چینی است.

HSK 1 &2

سطوح پایه و مبتدی زبان چینی هستند. و زبان آموزان به از گذراندن این دوره ها قادر به صحبت کردن درباره موضوعات مبتدی مانند مساِل روز مره خواهند بود. همچنین برای شرکت در آزمون بین المللی HSK 1,2 آماده میشوند که یکی از ملزومات تحصیل آزاد در چین است.

HSK3,4

سطوح متوسطه زبان چینی هستند. زبان آموزان با گذراندن این دو سطوح میتوانند واردد بازار کار شوند و بعنوان مدرس یا مترجم مبتدی شروع به کار کنند.همچنین میتوانند مجوز دوره دانش افزایی کشور چین را با شرکت در آزمون HSK3,4 کسب کنند.

HSK5,6

سطوح پیشرفته زبان چینی هستند. زبان آموزان بعد از گذراندن این دوره ها قادر به صحبت کردن روان و حرفه ای خواهند بود. همچنین آماده شرکت در آزمون بین المللی HSK5,6 که با کسب نمره مورد نیاز مجوز بورسیه دوره کارشناسی ارشد را خواهند داشت.

نحوه برگزاری دوره ها

دوره ها به صورت گروهی،خصوصی و آف لاین، آنلاین در روزهای جمعه و پنجشنبه برگزار میشوند. دوره ی آف لاین، آنلاین همه روزه برگزار میشود. کلاس های گروهی تک روز در هفته و سه ساعته است.

منابع اختصاصی

کتاب هایHSK ( آزمون بین المللی زبان چینی)، فیلم های کتاب New Practical Chinese Readers ، جزوه و منابع مکمل.

مشاوره و برنامه ریزی

زبان آموزان همه روزه با هماهنگی قبلی میتوانند وقت مشاوره رایگان برای نحوه مطالعه، هدف گذاری، نحوه مطالعه باری آزمون بین المللی و ... را داشته باشند.

中文系

ورود زبان آموزان به بازار کار تدریس و ترجمه و تجارت در زمان کوتاه. قبولی دانشگاه های معتبر کشور بعد از گذراندن دوره ها از مهمترین افتخارات دیپارتمان زبان چینی است.