دوره های آموزشی کودکان (CHC )

Children conversation course

۱–این دوره ی آموزشی ویژه ی زبان آموزان خردسال با نام اختصاری CHC می باشد که اختصاص به پیش دبستانی ها و دانش آموزان کلاس اول و دوم دبستان است .

۲–دوره ی سطوح CHC ویژه خردسالان شامل کتابهای با عنوان  backpak می باشد،کتابهای فوق الذکر تنها در برگیرنده دو مهارت شنیداری و گفتاری می باشد ( Speaking&Listening ) و هر کتاب در ۳ ترم تدریس می شود.

۳ –اساتید مربوط،در طول دوره های آموزشی CHC ،همرا ه با کتابها و سی دی های مربوط به کتابهای آموزشی با استفاده از Flash Card،پوسترهای آموزشی،فیلم های آموزشی در لابراتوار که برای هر ترم در نظر گرفته شده است،اقدام به توسعه ی اطلاعات واژه ای زبان آموزان می نمایند که در این خصوص،اولیای محترم می توانند با اساتید مربوط جهت چگونگی تمرین در منزل مشورت های لازم را انجام دهند.

۴–نمره کل در هر ترم حداکثر ۱۰۰ می باشد که زبان آموزان با کسب حداقل نمره ۷۰ جهت ورود به ترم بالاتر پذیرفته می شود.

اولیاء گرامی در صورتی که فرزند شما نمره ی کمتراز ۷۰ را کسب نماید از ادامه ی دوره  دلسرد و نا امید نشوید زیرا هر چه در سطح پایه تمرینات زبانی بیشتر باشد یادگیری در سطوح بالاتر آسان تر وسریع تر صورت می گیرد.لذا با ایجاد انگیزه و استفاده از فرصت پیش آمده فرزندانتان را به ادامه دوره و تمرینات جدی تر تشویق و ترغیب نمایید.

با در نظر گرفتن این مطلب که اکثر کودکان و نوجوانان درفصل تابستان فعالیت زبان آموزی خود را شروع می کنند.دوره های آموزش زبان انگلیسی را به هیچ وجه نباید در فصول دیگر ترک کنند. چرا که بعد از چند ماه اکثر مهارت های ایشان به علت عدم ممارست و تمرین به فراموشی سپرده می شود و در تابستان بعد باید دوره آموزشی را از ابتدا آغاز کنند.

توجه:توصیه زبان سرا به شما اولیاء محترم این است که با برنامه های منظم به موسسه بعد از تابستان نیز با ادامه تحصیل زبان همراه باشید تا به نتیجه دلخواه تان که همانا آینده روشن این عزیزان می باشد دست یابید و نیز قبل از هر گونه برنامه ریزی جهت مسافرت،مرخصی یا هر مورد دیگر تقویم آموزشی موسسه را مطالعه و با ما مشورت نمایید تا فرزند شما از ادامه آموزش و ثبت نام در ترمهای دیگر باز نماند.